Już wkrótce dzięki współpracy z firmą Trunense będziemy mogli zaproponować Wam zupełnie nowe, nieziemskie przeżycia. Wyobraźcie sobie, że w jednym pomieszczeniu czeka na Was nawet kilkanaście pokoi – niesamowite światy pełne przygód i niesamowitych zagadek, które zmieniamy jednym kliknięciem guzika. Pomyślcie jakby to było gdybyście mogli przenieść się do starożytnej Grecji by osobiście poznać się z Zeusem, a godzinę później mieszali magiczne mikstury w mrocznej komnacie maga by posiąść moc telekinezy, a może zawsze marzyliście o podroży kosmicznej? To wszystko już wkrótce będzie możliwe.

VR cechuje się niesamowitą immersją zmysłów, sięgającą nawet 90%. Wirtualny świat tak silnie działa na nasze zmysły, że jego możliwości dostrzegła nawet medycyna i używa go do leczenia lęków, fobii i łagodzenia bólu pacjentów. Te same właściwości możemy wykorzystać do zaangażowania naszych graczy, w sposób, który do tej pory nie był w ogóle możliwy. Dzięki specjalnym kontrolerom, które imitują dłonie, grający mogą wchodzić w interakcje z całym światem.

Zanim ruszymy z projektem VR Escape Adventures zachęcamy Was do zapoznania się ze światem VR – mamy dla Was małą przygrywkę – prostą acz przyjemną i mocno imersyjną rozgrywkę na samym środku oceanu!