Co się stało to się nieodstanie- lokal pożegnany, pokoje spakowane i czekają na lepsze… Co zaś tyczy nas- działamy! Wrzesień jest dla nas początkiem zupełnie nowych i ekscytujących projektów. Skupiamy się teraz na innych naszych działalnościach aby nie wyjść z „zagadkowej” wprawy :). W przygotowaniach mamy gry i jeden, bardzo, bardzo, bardzo zacny event, ale szczegółów jeszcze nie zdradzamy! Śledźcie nasze działania dzięki mediom społecznościowym, a żadne nasze dokonania Was nie ominą! Tam również będziemy informować co dalej z pokojami bo to nadal nasz priorytet.

Wielu z Was pewnie nie wie, ale mamy za sobą masę zorganizowanych gier miejskich, hotelowych i eventów różnej maści. Póki pokoje są na urlopie, działamy właśnie w zakresie wydarzeń, które mamy nadzieję dostarczą Wam ogromnej frajdy :).

Jeśli chcielibyście skontaktować się w sprawie jakiegoś eventu, kontakt nawiążecie bezpośrednio z właścicielką, Basią Otulską. Do niej należy kierować wszelkie zapytania :). Tylko miejcie litość: dzwońcie między 12 a 16, a maile piszcie też w miarę przyzwoicie 😉.