Od 3 lutego 2019 r. wprowadziliśmy Kartę Stałego Gracza, dzięki której możecie wiele zyskać :). Jak ją zdobyć? Jakie daje korzyści? Już wyjaśniamy!

Kartę możecie uzyskać podczas najbliższej wizyty u nas, wystarczy dopytać albo to my… zapytamy Was! Każda karta ma swój unikatowy numer, ponadto jest nieimienna co oznacza, że okazujecie ją jako grupa.

Na odwrocie karty znajduje się 8 heksagonów, w nich miniaturki motywów przewodnich pokoi. Za wizytę w konkretnym pokoju otrzymacie pieczątkę. Po czterech zebranych stempelkach obowiązuje pierwszy bonus- raz w miesiącu, za okazaniem karty możecie kupić dwa vouchery, każdy za 100 PLN. W związku z absurdem, który dopadł również nas, 8. pokój który był w trakcie przygotowań nie zostanie otworzony. Co za tym idzie ten pokój nie będzie nagrodą za siedem zdobytych pieczątek.

Czy warto dalej zbierać stemple? Jeśli posiadacie kartę to jednak okażcie ją obsłudze w wiadomym zastosowaniu. Jakie będą jej dalsze losy? Poinformujemy Was niebawem. Nie pozbywajcie się jej, nadal jej posiadanie może dać korzyści w postaci dodatkowych zniżek i ofert. My gramy do końca, grajcie razem z nami! 🙂

Pamiętajcie jednak, że karta obowiązuje jedną grupę, a nie każdą osobę. Jeśli w grupie będzie więcej niż jedna karta, musicie zadecydować kto zgarnia pieczątkę za odwiedzony pokój.

Jeśli nie dotarły do Was wieści, wszystko wyjaśniamy tutaj.

Poniżej dostępny regulamin karty: