Pokoje doczekały się dobrego! Nie roztrząsamy wydarzeń z drugiej połowy zeszłego roku, nie oglądamy się za siebie, a z nadzieją patrzymy w przyszłość. Dzieje się i to dużo! Trwają intensywne prace w nowej lokalizacji, przestrzenie wypełniają się kolorami, fakturami i konstrukcjami. Pomieszczenia nabierają kształtów i charakteru naszej marki. Ależ to pokrzepia!

Spośród 6. pokoi, które będą działały w Warszawie, zaczniemy trzema scenariuszami, które w Łodzi cieszyły się największą popularnością i sympatią. Indiana Jones, Kim jest Max Winckler? oraz Miasto w ogniu planujemy otworzyć w maju. Mając jednak na uwadze aktualną sytuację, rozważamy elastyczność otwarcia, ale jesteśmy dobrej myśli.

Kolejne pokoje mamy zaplanowane, jeden z nich, nad którym prace trwały jeszcze w Łodzi, ale nie doczekał się otwarcia, z pewnością odtworzymy na Mokotowie. Reszta niech pozostanie tajemnicą i asem w naszym rękawie 😉

Jeśli ciekawi Was przebieg prac, chcecie zobaczyć nasze działania „od kuchni”, dołączcie do nas na profilu FB, gdyż tam na bieżąco udostępniamy zdjęcia i informacje, które przybliżą Wam proces twórczy.